10-11 Flickor

10-11 flickor laget

Flickorna födda 2010/2011 tränar 2 gånger per vecka

Nya medlemmar är hjärtligt välkomna!

Tränare

Johan Holmström
johanholmstrom99@gmail.com
040 8496718

Jonas Wikman
050 5390209

Anmälning

Du kan sköta om anmälningen på den här Suomisport sidan

Kommande evenemang

Sep 2022

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
torsdag 01.09
fredag 02.09
lördag 03.09
söndag 04.09
måndag 05.09
tisdag 06.09
onsdag 07.09
torsdag 08.09
fredag 09.09
lördag 10.09
söndag 11.09
måndag 12.09
tisdag 13.09
onsdag 14.09
torsdag 15.09
fredag 16.09
lördag 17.09
söndag 18.09
måndag 19.09
tisdag 20.09
onsdag 21.09
torsdag 22.09
fredag 23.09
lördag 24.09
söndag 25.09
måndag 26.09
tisdag 27.09
onsdag 28.09
torsdag 29.09
fredag 30.09

Inga händelser.

Okt 2022

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
lördag 01.10
söndag 02.10
  • 15:00 – 17:00 eifhandbollF10-12: Kilpa: KyIF - EIF
    eifhandbollF10-12: Kilpa: KyIF - EIF
    15:00 – 17:00
    Kirkkoharjun koulu, Kirkkotallintie 5 02400 KYRKSLÄTT
måndag 03.10
tisdag 04.10
onsdag 05.10
torsdag 06.10
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 07.10
lördag 08.10
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Kilpa: EIF - GrIFK
    eifhandbollF10-12: Kilpa: EIF - GrIFK
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
  • 14:30 – 16:30 eifhandbollF10-12: Haastaja: EIF - GrIFK
    eifhandbollF10-12: Haastaja: EIF - GrIFK
    14:30 – 16:30
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
söndag 09.10
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 10.10
tisdag 11.10
onsdag 12.10
torsdag 13.10
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 14.10
lördag 15.10
söndag 16.10
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 17.10
tisdag 18.10
onsdag 19.10
torsdag 20.10
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 21.10
lördag 22.10
söndag 23.10
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 24.10
tisdag 25.10
onsdag 26.10
torsdag 27.10
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 28.10
lördag 29.10
  • 14:10 – 16:10 eifhandbollF10-12: Haastaja: ÅIFK - EIF
    eifhandbollF10-12: Haastaja: ÅIFK - EIF
    14:10 – 16:10
    Samppalinnan palloiluhalli, Österlånggatan 45, 20810 Åbo
  • 16:00 – 18:00 eifhandbollF10-12: Kilpa: SIF - EIF
    eifhandbollF10-12: Kilpa: SIF - EIF
    16:00 – 18:00
    Sjundeå bollhall, Aleksis Kivi vägen 1, 02580 Sjundeå
söndag 30.10
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 31.10

Nov 2022

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
tisdag 01.11
onsdag 02.11
torsdag 03.11
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 04.11
lördag 05.11
söndag 06.11
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 07.11
tisdag 08.11
onsdag 09.11
torsdag 10.11
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 11.11
lördag 12.11
söndag 13.11
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 14.11
tisdag 15.11
onsdag 16.11
torsdag 17.11
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 18.11
lördag 19.11
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Haastaja: EIF - Cocks
    eifhandbollF10-12: Haastaja: EIF - Cocks
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
söndag 20.11
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 21.11
tisdag 22.11
onsdag 23.11
torsdag 24.11
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 25.11
lördag 26.11
  • 12:15 – 14:15 eifhandbollF10-12: Kilpa: Atlas - EIF
    eifhandbollF10-12: Kilpa: Atlas - EIF
    12:15 – 14:15
    Hämeenkylän liikuntahalli, Varistovägen 3 01660 Vanda
söndag 27.11
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 28.11
tisdag 29.11
onsdag 30.11

Dec 2022

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
torsdag 01.12
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 02.12
lördag 03.12
söndag 04.12
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
  • 13:30 – 15:30 eifhandbollF10-12: Haastaja: EIF -Sparta
    eifhandbollF10-12: Haastaja: EIF -Sparta
    13:30 – 15:30
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 05.12
tisdag 06.12
onsdag 07.12
torsdag 08.12
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 09.12
lördag 10.12
söndag 11.12
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 12.12
tisdag 13.12
onsdag 14.12
torsdag 15.12
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 16.12
lördag 17.12
söndag 18.12
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 19.12
tisdag 20.12
onsdag 21.12
torsdag 22.12
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 23.12
lördag 24.12
söndag 25.12
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 26.12
tisdag 27.12
onsdag 28.12
torsdag 29.12
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 30.12
lördag 31.12

Jan 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
söndag 01.01
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 02.01
tisdag 03.01
onsdag 04.01
torsdag 05.01
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 06.01
lördag 07.01
söndag 08.01
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 09.01
tisdag 10.01
onsdag 11.01
torsdag 12.01
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 13.01
lördag 14.01
  • 12:00 – 14:00 eifhandbollF10-12: Kilpa: GrIFK - EIF
    eifhandbollF10-12: Kilpa: GrIFK - EIF
    12:00 – 14:00
    Koulukeskus, Läntinen koulupolku 3, kauniainen
  • 13:30 – 15:30 eifhandbollF10-12: Haastaja: GrIFK - EIF
    eifhandbollF10-12: Haastaja: GrIFK - EIF
    13:30 – 15:30
    Koulukeskus, Läntinen koulupolku 3, kauniainen
söndag 15.01
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 16.01
tisdag 17.01
onsdag 18.01
torsdag 19.01
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 20.01
lördag 21.01
söndag 22.01
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 23.01
tisdag 24.01
onsdag 25.01
torsdag 26.01
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 27.01
lördag 28.01
söndag 29.01
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 30.01
tisdag 31.01

Feb 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
onsdag 01.02
torsdag 02.02
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 03.02
lördag 04.02
söndag 05.02
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 06.02
tisdag 07.02
onsdag 08.02
torsdag 09.02
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 10.02
lördag 11.02
  • 14:00 – 16:00 eifhandbollF10-12: Haastaja: Cocks - EIF
    eifhandbollF10-12: Haastaja: Cocks - EIF
    14:00 – 16:00
    Cocks Areena, Hj. Elomaan katu 4, 11130 Riihimäki
söndag 12.02
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 13.02
tisdag 14.02
onsdag 15.02
torsdag 16.02
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 17.02
lördag 18.02
söndag 19.02
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 20.02
tisdag 21.02
onsdag 22.02
torsdag 23.02
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 24.02
lördag 25.02
söndag 26.02
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 27.02
tisdag 28.02

Mar 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
onsdag 01.03
torsdag 02.03
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 03.03
lördag 04.03
söndag 05.03
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 06.03
tisdag 07.03
onsdag 08.03
torsdag 09.03
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 10.03
lördag 11.03
söndag 12.03
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 13.03
tisdag 14.03
onsdag 15.03
torsdag 16.03
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 17.03
lördag 18.03
söndag 19.03
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 20.03
tisdag 21.03
onsdag 22.03
torsdag 23.03
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 24.03
lördag 25.03
söndag 26.03
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 27.03
tisdag 28.03
onsdag 29.03
torsdag 30.03
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 31.03
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Irstablixten
    eifhandbollF10-12: Irstablixten
    17:00 – 19:00
    Västerås

Apr 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
lördag 01.04
söndag 02.04
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 03.04
tisdag 04.04
onsdag 05.04
torsdag 06.04
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 07.04
lördag 08.04
söndag 09.04
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 10.04
tisdag 11.04
onsdag 12.04
torsdag 13.04
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 14.04
lördag 15.04
söndag 16.04
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 17.04
tisdag 18.04
onsdag 19.04
torsdag 20.04
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 21.04
lördag 22.04
söndag 23.04
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
måndag 24.04
tisdag 25.04
onsdag 26.04
torsdag 27.04
  • 17:00 – 19:00 eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    eifhandbollF10-12: Träning 17 - 18.30
    17:00 – 19:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs
fredag 28.04
lördag 29.04
söndag 30.04
  • 13:00 – 15:00 eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    eifhandbollF10-12: Träning 13 - 14.30
    13:00 – 15:00
    Ekenäs simhall / bollhall, Flemingsgatan 19, 10600 Ekenäs

Maj 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
måndag 01.05
tisdag 02.05
onsdag 03.05
torsdag 04.05
fredag 05.05
lördag 06.05
söndag 07.05
måndag 08.05
tisdag 09.05
onsdag 10.05
torsdag 11.05
fredag 12.05
lördag 13.05
söndag 14.05
måndag 15.05
tisdag 16.05
onsdag 17.05
torsdag 18.05
fredag 19.05
lördag 20.05
söndag 21.05
måndag 22.05
tisdag 23.05
onsdag 24.05
torsdag 25.05
fredag 26.05
lördag 27.05
söndag 28.05
måndag 29.05
tisdag 30.05
onsdag 31.05

Inga händelser.

Jun 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
torsdag 01.06
fredag 02.06
lördag 03.06
söndag 04.06
måndag 05.06
tisdag 06.06
onsdag 07.06
torsdag 08.06
fredag 09.06
lördag 10.06
söndag 11.06
måndag 12.06
tisdag 13.06
onsdag 14.06
torsdag 15.06
fredag 16.06
lördag 17.06
söndag 18.06
måndag 19.06
tisdag 20.06
onsdag 21.06
torsdag 22.06
fredag 23.06
lördag 24.06
söndag 25.06
måndag 26.06
tisdag 27.06
onsdag 28.06
torsdag 29.06
fredag 30.06

Inga händelser.

Jul 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
lördag 01.07
söndag 02.07
måndag 03.07
tisdag 04.07
onsdag 05.07
torsdag 06.07
fredag 07.07
lördag 08.07
söndag 09.07
måndag 10.07
tisdag 11.07
onsdag 12.07
torsdag 13.07
fredag 14.07
lördag 15.07
söndag 16.07
måndag 17.07
tisdag 18.07
onsdag 19.07
torsdag 20.07
fredag 21.07
lördag 22.07
söndag 23.07
måndag 24.07
tisdag 25.07
onsdag 26.07
torsdag 27.07
fredag 28.07
lördag 29.07
söndag 30.07
måndag 31.07

Inga händelser.

Aug 2023

måndagtisdagonsdagtorsdagfredaglördagsöndag
tisdag 01.08
onsdag 02.08
torsdag 03.08
fredag 04.08
lördag 05.08
söndag 06.08
måndag 07.08
tisdag 08.08
onsdag 09.08
torsdag 10.08
fredag 11.08
lördag 12.08
söndag 13.08
måndag 14.08
tisdag 15.08
onsdag 16.08
torsdag 17.08
fredag 18.08
lördag 19.08
söndag 20.08
måndag 21.08
tisdag 22.08
onsdag 23.08
torsdag 24.08
fredag 25.08
lördag 26.08
söndag 27.08
måndag 28.08
tisdag 29.08
onsdag 30.08
torsdag 31.08

Inga händelser.